Technický problém s webovým sídlom (odkaz pre webmastera)

Verzia pre tlačPoslať emailomPDF verzia

Pred nahlásením technického problému si, prosím, pozorne prečítajte dôležité technické podmienky funkčnosti webového sídla.

 

Ak ste nenašli riešenie na technický problém v časti: Otázky - Odpovede, a aj napriek našej snahe o bezproblémovú prístupnosť a funkčnosť nastal nedopatrením technický problém s našim webovým sídlom prípadne ste našli na stránkach chybu, prosíme Vás, dajte nám to vedieť prostredníctvom tohto formulára.

 

* Povinné vyplniť pre odoslanie formulára.

 

Upovedomenie:

Prostredníctvom tohto formulára nie je možné žiadať o sprístupnenie informácie v zmysle zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o slobode informácií) v znení neskorších predpisov.
Preto, odoslaním tohto formulára nevzniká žiadny nárok na získanie akejkoľvek informácie z našej strany a ani nie je možné sa domáhať akejkoľvek odpovede a nemôže byť použitý pre právny úkon.

Bližšie informácie ako žiadať o sprístupnenie informácie nájdete tu.

Skopírujte adresu webovej stránky (kliknutím do adresného riadka, označiť celú adresu a pravé tlačítko na myši) Kopírovať a vložiť Ctrl+V.
Napíšte nám konkrétne (čo najvýstižnejšie) aký je problém s funkčnosťou webového sídla. Ak to viete zistiť, nezabudnite uviesť: názov a verziu internetového prehliadača (Agent), grafické rozlíšenie obrazovky/skutočná mierka zobrazenia v priehliadači.
Systémové info:
V prípade grafického (zobrazovacieho) problému, môžete zaslať fotosnímok obrazovky napr. zatlačením klávesy Print Screen vložením Ctrl+V (do programu, ktorý vie ukladať obrázky, napr. Maľovanie/Kreslenie) a uložiť.
Subory musia mať menej ako 2 MB.
Povolené typy súborov: gif jpg jpeg png gz rar zip.
CAPTCHA
Antispamová ochrana.
Toto je kontrolná otázka, či ste skutočne človek alebo automatizovaný robot.
12 + 25 =
Vyriešte tento jednoduchý matematický problém a vložte výsledok. Napr. pre 1+3, zadajte 4.

ÚVZ SRÚrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťouSOI - Slovenská Obchodná InšpekciaRAPEXRASFFWHOEurópsky sociálny fond, Operačný program VZDELÁVANIEZamestnanosť a sociálna inklúzia