ZOZNAM ODBORNE SPÔSOBILÝCH OSÔB

na vykonávanie epidemiologicky závažných činností
v úpravniach vody a pri obsluhe vodovodných zariadení

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti vydal:
Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Košiciach

(Zoradené zostupne podľa vydania osvedčenia)
Rok 2009
Priezvisko, meno, titulAdresa trvalého bydliska
Suchý Marko044 45 Nižná Kamenica 51
Trojčák PavelSvornosti 6, 044 14 Kostoľany p/Hornáde
Záleha Peter044 13 Kokšov Bakša 46
Striha DanielHlavná 67, 044 14 Družstevná pri Hornádeornáde
Oravec JozefSvornosti 32, 044 14 Kostoľany p/Hornáde
Ruščák Vincent044 14 Skároš 45
Durkota Jozef044 47 Mudrovce 26
Gurbaľ Pavol044 16 Bohdanovce 10
Kolesár Jozef044 12 Hýľov 31
Müller Milan044 12 Vyšný Klatov 68
Grega Stanislav044 20 Bukovec 115
Simon Ján045 01 Mokrance 229
Broz MarekHlavná 146, 076 61 Dargov
Kišdučák Vladimír044 22 Rudník 205
Letko BernardKrátka 5, 044 11 Trstenné p/Hornáde
Ujco Róbert044 71 Paňovce 35
Kassay EmerichČárskeho 12, 040 01 Košice
Bányász RóbertSeverná 24, 045 01 Moldava n/B.
Roman ZdenoČínska 31, 040 13 Košice
Stahura MariánPražská 5, 040 11 Košice
Német Dušan044 20 Bukovec 134
Hudec Dušan, Ing.Kuzmányho 21, 040 01 Košice
Gedeon AdolfPartizánska 10, 044 25 Medzev
Méder HerbertMierová 2, 044 25 Medzev
Boka Tibor045 01 Turňa nad Bodvou 481/5
Andó Barnabáš044 04 Žarnov
Dániel ŠtefanHunyadiho 14, 045 01 Moldava n/B.
Várkolyová DagmarKaspická 4, 040 12 Košice
Šoltés JozefPerín 67, 044 74 Perín-Chým
Hiľovský MariánObchodná 22, 044 24 Poproč
Sekeľ Milan044 47 Kecerovce 106
Lorenowicz PetrLichardova 30, 040 01 Košice
Sitár PavolČínska 24, 040 13 Košice
Nebesník Slavomír072 62 Koromľa 59
Fekete GabrielVodárenská 318, 076 43 Boťany
Praščák MikulášKvetná 287/13, 076 51 Pribeník
Grác Eduard044 20 Malá Ida 92/18
Prebi JánStálicová 5, 040 12 Košice
Biačko JánKlimkovičova 28, 040 23 Košice
Engeľ Martin044 17 Nový Salaš 13
Onofrej PavelLomonosovova 32, 040 01 Košice
Juda MichalBenadova 19, 040 22 Košice
Kmecko TomášBuzica 326, 044 73 Košice
Fuhrman Ladislav, Ing.Bernolákova 5, 040 11 Košice
Eiben PeterAlvinczyho 25, 040 01 Košice
Polák MichalČingovská 10, 040 01 Košice
Sedláček Radoslav044 12 Vyšný Klatov 137
Sokol EmilTrebišovská 8, 040 11 Košice
Marcinčák ĽubomírHavanská 22, 040 13 Košice
Bakšiová AlenaKapustná 3, 040 17 Košice

Celkový počet záznamov: 50